לאהוב.לנשום.לרקוד.

יש מצב שזו ההפקה הכי יפה שלנו עד היום. היא מסמלת עבורנו סוג של קאמבק אחרי תקופה שלקחנו קצת זמן לעצמנו, והעלינו את האתר מחדש, נקי יותר, נושם יותר ומומלץ יותר - דווצ׳קה היא כל מה שאנחנו חולמים בתוך עולם החתונות. שמעבר לסימבוליות המהממת שיש בזוג שמחליט לחגוג את האהבה שלו עם חברים ומשפחה - אנחנו אוהבים לראות את הדברים שהם מעבר. כמו ביטוי עצמי של כל אחד מהספקים המומלצים שלנו, שכל אחד מהם עושה את העבודה שלו בצורה הכי אמיתית והכי מקצועית שיש. אנחנו אוהבים את האופן שבו אפשר לקחת את היצירתיות למחוזות אחרים ולהגשים חלומות. 

 

 

אז הפעם אנחנו רוצים לפרגן באופן אישי לכל אחד מהספקים שלקחו חלק בהפקה המושקעת הזו... ההפקה הזו צולמה על ידי מאמא צלמים, שההפקות שהם צילמו עבורנו מעטרות את הבלוג בסטייל היסטרי ובהבנה אמיתית של קונספט, הוידאו המטורף הזה שצילמו וערכו אביב וטלי הוא פשוט ממתק של כישרון ולא יכולנו שלא לשים אותו בריפיט אובר אנד אובר אגיין. השמלות המרהיבות של ענבל רביב, שגרמו לכל אחת מהבנות על הסט לרצות ללבוש אותן ולא חשוב לאיזו מטרה. על העיצוב הופקדו שני מוכשרים - עמית בטרני מסטודיו  LMNOP - ורעות קויפמן מסטודיו floweria - שיחד עיצבו שולחן מטריף עם דיטיילס, והמון מחשבה על איזה פריטים שמים, במה משלבים גרפיקה, איזה צמחייה בוחרים, ובעיקר איזה טאצ׳ מושלם נותנים לכל הדבר הזה שנקרא עיצוב שולחן ועיצוב קונספט.

לעיצוב השיער בחרנו באורית נעים שיצרה את המראה הנכון עבור הדוגמנית שלנו. מור ז׳יבליק באה לעשות קסמים בתחום האיפור ולהנעים לנו את הזמן כמו תמיד על הסט. את הקינוחים המדהימים האלה עשה אייל טרומר (גילוי נאות הוא גם הכין את הקינוחים לחתונה שלי..) והוא כמובן דייק באופן מושלם במה שרצינו לסט. הנעליים שתמיד יש להם קיק מיוחד שייכות לשוז וובסטור ואנחנו כמובן דווצ׳קה - שהפקנו את הכל יחד, וכמו בהמלצות הצוות שלנו גם בהפקות אנחנו משתדלים לתת לכם את השואו הכי טוב שיש... תהנו...

 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

6

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

28

 

29

 

30

 

31

 

32

 

33

 

34

 

35

 

36

 

37

 

38

 

39

 

41

 

42

 

43

 

44

 

45

 

46

 

47

 

 

קרדיטים ואהבה:

צילום סטילס: מאמא צלמים

צילום וידאו ועריכה: אביב וטלי 

הפקה וסטיילינג: עלמה אלוני לדווצ׳קה

עיצוב ומיתוג: סטודיו LMNOP, וסטודיו Floweria עמית בטרני ורעות קויפמן

איפור: מור ז׳יבליק

שיער: אורית נעים

שמלות: ענבל רביב

נעליים: שוז וובסטור

קינוחים: אייל טרומר

דוגמנית: קורל לאלינור שחר

תודה מיוחדת ל״פריז״ - ארטיקים מפירות טבעיים, על הארטיקים המעולים האלה...

וקרדיט מיוחד ל״נוי השדה״ על הפירות...תודה!

 

 

  • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
  • תנאי שימוש
  • ijoomla