דונאטס לאברס

השנה באופן סימלי ומיוחד חגגנו את הנר הראשון של חנוכה יחד עם הקריסמס. מה יותר מתבקש מלאחד את שני החגים היפייפיים האלה בסימבוליות של אור ושל סופגניות בטוויסט של חוץ לארץ? אז זה בדיוק מה שעשינו.

ההפקה צולמה בהיי אנד, שכבר הפך להיות מקום מיוחד בשבילנו אחרי שבשנה שעברה צילמנו בו את הפקת הסילבסטר. האור המהמם שנשפך מהחלונות הגדולים נותן יופי צילומי אחר. ההיי-אנד הוא לגמרי מקום אורבני, גם מבחינת המיקום שלו וגם מבחינת העיצוב המושלם שלו. ועם זאת משהו בו נותן הרגשה של שקט ואינטימיות שאנחנו באופן אישי מאוד אוהבים להרגיש בכל פעם שאנחנו באים לבקר. 

 

Chanuka for Devuchka 7

 

Chanuka for Devuchka 8

 

Chanuka for Devuchka 10

 

Chanuka for Devuchka 15

על הקינוחים הייתה מופקדת מלאני - פטיסרי, שייצרה את הדונאטס הכי מתוקות שראינו, את שילוב הצבעים בחרנו יחד עם מעיין - המעצבת של בלאש ושתיהן נתנו את הטון בגוון שעבד יחד עם האור הטבעי של ה-היי אנד. כשאתן בוחרות לערוך שולחן מתוקים בחתונה שלכן, הדבר הראשון שאתן תבחרו יהיה איזה קינוחים אתן רוצות שיראו וואו ויהיו בטעם וואו. הבחירה השנייה שתעשו תהיה פלטת הצבעים שהיא חשובה לא פחות כי היא זו שתעשה את החיבור המושלם בין כל הסוגים שתבחרו.

Chanuka for Devuchka 18

 

Chanuka for Devuchka 17

 

Chanuka for Devuchka 19

 

Chanuka for Devuchka 21

השמלות בהפקה הן של המעצבת לי קודו, שהוייב הכייפי שלה משתקף לגמרי בעיצובים שהיא עושה. אורבניות נקייה עם אלמנטים שהותאמו למזג אויר קר ובדים יפייפיים. כל אלו התחברו באופן מושלם לאיפור המעושן והעדין שיצרה עבור דניאל הדוגמנית שלנו- אלונה בל. בחרנו את התאמת פלטת צבעי האיפור שתתאים לפלטת צבעי הקינוחים שבחרנו. השיער הושאר מוקפד ופזור ללא אלמנטים נוספים כדי לתת את מלוא תשומת הלב לאיפור ולאלמנטים שנוספו לשמלות.

Chanuka for Devuchka 23

 

Chanuka for Devuchka 22

 

Chanuka for Devuchka 24

 

Chanuka for Devuchka 29

מעיין המעצבת של בלאש, בפלטה מהממת של גווני ורוד, נתנה דיטיילס של אור נוסף בין אם בנרות או בשילוב של שרשרת נורות. שרשראות הנורות העדינות הן טאצ׳ מושלם שאפשר להניח בתוך צנצנות הפוכות או תלויות, העבודה שהן מגיעות על סוללות ולא מצריכות חיבור לחשמל הופכת את המיקום שלהם להיות איפה שרק תרצו. 

Chanuka for Devuchka 25

 

Chanuka for Devuchka 26

 

Chanuka for Devuchka 27

 

Chanuka for Devuchka 33

 

Chanuka for Devuchka 34

 

חג שמח, מפוצץ בקלוריות, מלא באור ובאהבה. 

קרדיטים לספקים הקסומים שלנו:

צילום: ליאור רוטשטיין

לוקיישן: היי אנד |  high& 

הפקה: דווצ׳קה

איפור ושיער: אלונה בל

שמלות: לי קודו

נעליים: אוסף פרטי לי קודו

קינוחים: מלאני פטיסרי | Melanie - Patisserie

עיצוב ומיתוג: מעיין כרמי, בלאש | Blush- עיצוב ומיתוג אירועים

דוגמנית: דניאל

 

 

  • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
  • תנאי שימוש
  • ijoomla