איטס מג׳יקל

יפו מכילה בתוכה כל כך הרבה קסם ורומנטיקה. תחילת הקיץ ומזג האויר המצוין של חודש מאי הייתה הזדמנות מצוינת להגיע ליפו. התארחנו להפקה מיוחדת בכליף, שהמיקום שלו מדייק את כל מה שיפה ביפו;  הכחול של הים שנשקף מהמרפסת, המבנה העתיק, הקשתות והעיצוב של פנים המקום. הצילומים של מורן מעיין בצבעוניות המדויקת שלו נתנו למקום את כל קצוות האווירה שרצינו להדגיש; רומנטית, משמחת, נינוחה וכייפית.

 

 

 

2

 

כשתיכנסו למבנה האבן של הכליף, תרגישו מיד באוירה הקסומה של הבנייה העתיקה שלו. הקשתות יוצרות חללים אינטימיים והאבן מוסיפה למראה המחוספס שלו שנראה כל כך טוב בתמונות. בהפקה רצינו לתת לכם את האוירה של הקסם שמתחולל במקום, עם טוויסט קורץ למסיבה טובה ברחבת הריקודים של הקומה השנייה שמתחילה כשהערב יורד.

 

3

 

7

 

MoranMayan 1 124

 

MoranMayan 1 129

 

השמלות של שלומי יקיר, הן בדרך כלל שמלות מאוד עוצמתיות. בין אם הן מלאות בד בחצאית מנופחת, אבנים מנצנצות או פייטים, משהו בשמלות האלה מדבר אורבניות יוקרתית. מה שאהבנו במיוחד בשמלות של שלומי זה מגוון האופציות שקיימות בכל שמלה בין אם בהחלפת החצאית, או תוספת של עליונית ששינו את המראה של השמלה מקצה לקצה.

 

MoranMayan 1 85

 

 

MoranMayan 1 117

 

על השיער והאיפור הופקדו ירדן זיידמן וליאת מאמן שהשילוב בין שתיהן היה מושלם. בשיער רצינו לקחת למקום קצת מסיבתי בהשראה פסטיבלית ובאיפור היה לנו חשוב לשמור על מראה נקי ומעושן שיתאים לצבעים של כל אחת מהדוגמניות.

 

6

 

MoranMayan 1 245

 

הקינוחים המושלמים שייכים ל- A B CAKE שתמיד יודעת לדייק במינוני הצבע והטעם (כן הטעם תמיד מושלם!!)... רצינו קינוחים קלילים כאלו שאפשר לחטוף באצבעות ולהמשיך לזוז איתם, לפי הקצב.

 

4

 

MoranMayan 1 299

 

MoranMayan 1 193

 

MoranMayan 1 201

 

MoranMayan 1 276

 

MoranMayan 1 300

 

4a

 

MoranMayan 1 278

 

3a

 

בקומה השנייה של הכליף מתקיימת הארוחה של החתונה. לכל האורך של המבנה יש חלונות שקופים שלא משכיחים מאיתנו את המקום היפייפה שהכליף ממוקם בו. יש בקומה הזו בר ארוך מלא כל טוב ורחבת ריקודים גדולה שתשאיר אתכם על הרגליים... יעל זר-ציון שהייתה אמונה על הארט בהפקה הזו שילבה צבעוניות כייפית ומשמחת בתוספות מבריקות ומנצנצות שנתנו את הטאצ׳ המסיבתי לצילומים.

 

9

 

MoranMayan 1 153

 

MoranMayan 1 170

 

8

 

MoranMayan 1 190

 

MoranMayan 1 357

 

MoranMayan 1 335

 

MoranMayan 1 327

 

MoranMayan 1 364

 

MoranMayan 1 363

 

MoranMayan 1 345

 

MoranMayan 1 359

 

קרדיטים:

צילום: מורן מעיין

הפקה: דווצ׳קה

לוקיישן: כליף, יפו

שמלות: שלומי יקיר

איפור: ירדן זיידמן

שיער: ליאת מאמן

ארט: יעל זר ציון

קינוחים:  A B CAKE עדי ברק

דוגמניות: סטפני, ליה וגאיה

 

 

 

  • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
  • תנאי שימוש
  • ijoomla