בריידזילה

 • פייסבוק
 • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

לאחר שרווית סיימה ב-2015 את לימודיי התואר שלה במסגרת המסלול לעיצוב פנים ב- HIT  היא החלה לבחון את התחומים שמעניינים אותה.

הלימודים שהתמקדו כיצד לתכנן חלל ובמה למלא אותו כיד ליצור חווית משתמש מלאה, הביאו אותה להבנה שאפשר לעשות זאת בכל מקום, וששימוש בפרטים קטנים יותר בסופו של דבר חוויות גדולות - כך הגיעה לעסוק באירועים מיוחדים ובשמחות של אנשים.

 

בבריידזילה למדו לאורך הדרך שמדובר בהתקדמות ללא סוף, שתמיד ממשיכה להפתיע, ובמסגרת תפקידם כמעצבים הם חיים את הטרנדים החמים בארץ ובעולם כל הזמן, מה שמוביל לכך שתמיד הם מביאים את הדברים הכי רלוונטיים ונכונים, תוך שהם הופכים אותם לייחודיים לזוגות שלהם.

 

 

אז איך מתחילים?

בריידזילה נפגשים איתכם, אתם לומדים להכיר זה את זה ויוצאים לדרך מסקרנת ומשותפת יחד, תוך התייחסות במלוא הכבוד לפרטים הקטנים: מעיצוב קונספט מלא לאירוע שלכם דרך עיצוב הזמנות ,פרחים, מיתוג, פינות אוירה, שזירה, וכו'.

 

 

 

ליצירת קשר עם בריידזילה : 052-894-7492

כלות כותבות

Powered By
 • Frederic Aknin
  09.06.2017
  היה מושלם! החתונה הכי יפה שיכלתי לקבל ... השירות היה מצויין לאורך כל הדרך והתוצאה הייתה יותר ממושלמת!
 • Omer Cohen
  08.06.2017
  רוית היקרה, מאיפה להתחיל? כבר בפגישה הראשונה שלנו יחד, מעבר לחיבור הטבעי שנוצר בנינו, קלטת אותנו ואת הסגנון שלנו בשנייה. החומרים בהם את משתמשת והמוצרים אותם את מספקת איכותיים, ייחודיים וברמה גבוהה מאוד. כל התהליך התבצע בצורה קפדנית, מקצועית ומדויקת. את ראית את התמונה הכוללת ואת כל מה שאנחנו לא הצלחנו לראות והפכת את החזון למציאות. הקפדת להקשיב לכל מה שחשבנו או רצינו בסבלנות רבה ושילבת בצורה מושלמת בין הידע והמקצועיות שלך לרצונות והצרכים שלנו. לאורך כל הדרך ייעצת, הכוונת והרגעת. על כל אלה יש להוסיף את האישיות הקסומה והשלווה שלך שהייתה לנו כל כך נעימה- פשוט תענוג! תודה לך ולצוות המדהים שלך על הכל!
 • Nitzan Reznik
  25.05.2017
  רוית המדהימה! קשה לתאר כמה היא קלעה בול לוייב שרצינו לייצר באביגדור, בלי שאני אצליח לתאר את זה בכלל במילים...אל רוית הגעתי אחרי 2 מעצבות שפשוט לא הבינו אותי, אני אמרתי דבר אחד והן רצו לעשות דבר אחר. אחרי 10 דקות על קפה עם רוית היה לי ברור שלא רק שהיא הבינה אותי, אלא גם שהתוצאה הסופית תהיה פי אלף יותר יפה מכל התמונות שהראיתי לה. ככה זה כשבוחרים מישהי שמבינה אותך כמו רוית, לא צריך להסביר הרבה :) אפשר פשוט לסמוך עליה ולהשתדל לא להפריע לה לחולל את הקסמים שלה. התהליך עם רוית היה הכי קל וזורם והעיצוב היה כ"כ אלגנטי ומיוחד, רוית פשוט התעלתה על כל מה שיכולתי לדמיין עם הכלים והפרחים המיוחדים שבחרה ועם כל הדיטיילס הקטנים מסביב...כשהגענו לאביגדור אחרי כמה שעות של צילומים, פשוט לא יכולתי להפסיק להסתובב ולהסתכל על הכל...בקיצור, מי שרוצה שהחתונה שלה תיראה יותר טוב מהחלומות שלה >> בריידזילה.
 • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
 • תנאי שימוש
 • ijoomla