שי פרנקו

 • פייסבוק
 • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

שי מגדיר עצמו כאמן, היוצר ערך ומשמעות ליצירותיי. עולם האמנות תמיד היה חלק מחייו, דרך מגזיני אמנות כילד ובלימודיי התיכוניים והאקדמיים וכמובן עד היום. צילום עבורו הוא לא נתיב מוחלט של נראות אלא הדרך בה אני בוחר לחיות ולראות את חייו - לכן כשהוא מצלם אירוע הוא טוטאלי לגביו ולגביי התוצאה שתתקבל. שי מתעד באמצעות הסתכלות יצירתית ושונה על החיים. בין אם הוא מצלם זוג או עובד על כתבה אדיטוריאלית הוא אוהב להיות קרוב לכל התרחשות. כך גם לגבי מערכת היחסים שלו אתכם – להיות קרוב אליכם זה האידיאל עבורו ליצור מזכרות ייחודיות מהיום שלכם.

מעבר ליצירה חשוב לו שהחוויה של יום החתונה מהמקום שלי תהיה נעימה ומהנה. הוא מישהו שתשמחו מאוד להכיר, וסביר להניח שתישארו גם חברים טובים...

ליצירת קשר עם שי פרנקו : 052-524-3322

כלות כותבות

Powered By
 • Hadas Shamir
  26.06.2017
  לכל הזוגות שמסתכלים עכשיו על עשרות אם לא מאות צלמים ולא בטוחים איך מחליטים, אנחנו קודם כל ראינו את הסגנון המיוחד של שי שמאוד התחברנו אליו ואז כשנפגשנו ידענו שזו הבחירה הכי טובה שנעשה. שי המדהים הוא פשוט כשרון מהלך עם לב ע-נ-ק!!! הוא גרם לנו להרגיש נסיכים ליום אחד ועשה אווירה כיפית ומהנה לאורך כל היום הזה. שלא לדבר על התוצאה כמובן - אין אדם אחד שלא החמיא לנו על התמונות הנדירות שהוא צילם ושלא אמר כמה תשומת לב הצלמים נתנו לכולם באירוע! זה הבנאדם שאתם רוצים לידכם ביום המיוחד שלכם בוודאות!!! כיף לכם שאתם עוד לפני! אנחנו בטוח עוד ניפגש עם שי באיזה תירוץ לאירוע נוסף בהקדם!
 • Roi Bendet
  02.06.2017
  איזה אלוף!!! שי הוא אישיות מופלאה, כבר מהמפגש הראשון הייתה כימיה נהדרת. מצחיק, רגיש וקשוב לבקשותינו. הכי מוכשר שיש, ביום החתונה ניהל את כל לוח הזמנים ועשה זאת בצורה מקצועית ומדויקת. מומלץ ביותר!!!
 • Shoval El-tar Hoshen
  02.03.2017
  טוב, פה היה את אחד המשברים. אני ננעלתי על צלם מסויים עם סגנון צילום ייחודי, נפגשנו איתו ולאיתמר פשוט לא היה חיבור איתו. פה החלה סאגה קלה ביני לבין איתמר שאמר שלא נראה לא הגיוני להיות כל היום עם מישהו שאין לו חיבור איתו. היה לי מאוד קשה לוותר, אבל בסופו של דבר הבנתי שאם המחיר יהיה שאיתמר לא ירגיש בנוח ביום החתונה, אז לא משנה כמה הצילומים יהיו מדהימים, זה פשוט לא שווה את זה.לאחר מכן נפגשנו עם שי פרנקו והבן אדם פשוט נסיך. נעים, אדיב מרגיע וגם בעל סגנון צילום שונה בנוף. הוא די גורם לך להרגיש הכי יפה בעולם, מפרגן בלי סוף וזה פשוט נעים. התמונות הגיעו תוך כלום זמן ולהלן התוצאות.

החתונות של שי פרנקו

 • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
 • תנאי שימוש
 • ijoomla