שי פרנקו

 • פייסבוק
 • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

שי מגדיר עצמו כאמן, היוצר ערך ומשמעות ליצירותיי. עולם האמנות תמיד היה חלק מחייו, דרך מגזיני אמנות כילד ובלימודיי התיכוניים והאקדמיים וכמובן עד היום. צילום עבורו הוא לא נתיב מוחלט של נראות אלא הדרך בה אני בוחר לחיות ולראות את חייו - לכן כשהוא מצלם אירוע הוא טוטאלי לגביו ולגביי התוצאה שתתקבל. שי מתעד באמצעות הסתכלות יצירתית ושונה על החיים. בין אם הוא מצלם זוג או עובד על כתבה אדיטוריאלית הוא אוהב להיות קרוב לכל התרחשות. כך גם לגבי מערכת היחסים שלו אתכם – להיות קרוב אליכם זה האידיאל עבורו ליצור מזכרות ייחודיות מהיום שלכם.

מעבר ליצירה חשוב לו שהחוויה של יום החתונה מהמקום שלי תהיה נעימה ומהנה. הוא מישהו שתשמחו מאוד להכיר, וסביר להניח שתישארו גם חברים טובים...

ליצירת קשר עם שי פרנקו : 052-524-3322

כלות כותבות

Powered By
 • Shoval El-tar Hoshen
  02.03.2017
  טוב, פה היה את אחד המשברים. אני ננעלתי על צלם מסויים עם סגנון צילום ייחודי, נפגשנו איתו ולאיתמר פשוט לא היה חיבור איתו. פה החלה סאגה קלה ביני לבין איתמר שאמר שלא נראה לא הגיוני להיות כל היום עם מישהו שאין לו חיבור איתו. היה לי מאוד קשה לוותר, אבל בסופו של דבר הבנתי שאם המחיר יהיה שאיתמר לא ירגיש בנוח ביום החתונה, אז לא משנה כמה הצילומים יהיו מדהימים, זה פשוט לא שווה את זה.לאחר מכן נפגשנו עם שי פרנקו והבן אדם פשוט נסיך. נעים, אדיב מרגיע וגם בעל סגנון צילום שונה בנוף. הוא די גורם לך להרגיש הכי יפה בעולם, מפרגן בלי סוף וזה פשוט נעים. התמונות הגיעו תוך כלום זמן ולהלן התוצאות.
 • Na'ama Chen
  16.09.2016
  בא לנו להתחתן שוב רק כדי לזכות לעוד יום עם שי! יש הרבה צלמים טובים, אין צלם כמו שי. מעבר לכישרון האינסופי ולוירטואוזיות בתחומו, הוא בנאדם מדהים, בדיוק האיש שאתם צריכים לידכם ביום כזה. נעים, מרגיע, עוזר, מחזק וכמובן - בעל ידי זהב. המלצה רותחת על שי ועל שיר המדהימה שמתלווה אליו לאירועים. היה לנו תענוג גדול. אוהבים אתכם!! נעמה וארד!!
 • Tiffany Stelman
  06.09.2016
  מהרגע הראשון ידענו ששי הצלם שלנו. אחרי שהסתכלנו על אין ספור גלריות, כל התמונות נהיו מתושטשות ונראו אותו הדבר. כל הזוגות נראו אותו דבר, וכל השמלות נראו לבנות מידי. חוץ מהגלריה של שי פרנקו, שהיחידיות וכשרון שלו פשוט בולטים החוצה. הצלם הוא בערך היחידי שנשאר איתכם לאורך כל האירוע ולכן חשוב לבחור אדם עם סבלנות, שיודע לקבל את ההחלטות הכי טובות, שתוכלו לסמוך עליו בעיניין עצומות שיהיה במקום הנכון בזמן הנכון לאורך כל האירוע, אדם עם כשרון אדיר וכמובן - כזה שתסתדרו איתו. שי פרנקו סימן וי על כל הציפיות האלה ואף הרבה הרבה יותר מזה. אין שני לאדיבות ולמקצועיות שלו. כמה ימים אחרי האירוע כבר קיבלנו "טעימה" של תמונות ואין לי ספק אפילו שהאלבומים יהיו נדירים. מומלץ בחום - גם בפן המקצועי וגם בפן האישי. תודה שי מכל הלב.

החתונות של שי פרנקו

 • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
 • תנאי שימוש
 • ijoomla