מאמא צלמים

 • פייסבוק
 • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמא צלמים הם אהבה מאוד גדולה שלנו, כי מעבר לעובדה שהם המון שנים בתחום החתונות, הם פשוט מאמא! (וממרום גילנו מאמא היו פורצי דרך לסגנון צילומי ועריכתי בכל תחום צילום החתונות פה בארץ). מארק ומתי, עומדים מאחורי המותג מאמא, והאיכות הבלתי מתפשרת של הצילום שלהם היא מה שעושה אותם לצלמים מדהימים. האוירה בתמונות שלהם תמיד נראית כאילו הצילומים לקוחים ממגזין בינלאומי, באור הנכון שתמיד נשקף מהתמונות. 

הם חברים טובים, ופן האישי הם כאלה שתהנו להעביר איתם את היום הכי קסום של החיים שלכם, וכן, תראו את זה אחר כך משתקף מהתמונות...

 

ליצירת קשר עם מאמא צלמים : 050-6306347

כלות כותבות

Powered By
 • Noa Gottesman
  03.05.2017
  את מארק מMaMa צלמים הכרנו תקופה לפני החתונה, וכבר מהפגישה הראשונה - הבנו שיש כאן משהו אחר! פגשנו בנאדם אמיתי, כנה, שלא מנסה למכור את עצמו כי הוא פשוט יודע מה הוא שווה. דיברנו על החיים, על כלבים מאומצים ועל אמנות... ואז גילינו - הבחור המוכשר הזה הוא אמן, שבדיוק מציג תערוכה במוזיאון תל-אביב! זה מבחינתנו אמר הרבה, דרך מדהימה לא להישחק בעולם החתונות הממוסחר.. ביום החתונה, מארק היה קליל ונעים, ועכשיו כשהתמונות הגיעו אלינו - אנחנו יודעים לומר בוודאות שהוא גם סיפק את הסחורה ביג טיים! ממליצים בחום, ומאחלים לכולם לעבוד עם צלם מקצוען ונעים שכזה:) נעה ודור 3.5.17
 • Matat Amiel-Efrati
  26.03.2017
  מדהימים. חיפשנו המון המון זמן צלמים שיהיו באיכות ובנעימות שרצינו, ולא קיים בשוק דבר כזה בלי מחיר מופקע לצידו... היינו חתונה גדולה (700 אורחים), חתונה דתית (2 רחבות ריקודים), ובנוסף יום צילומי זוגיות למחרת.. באמת מלא מורכבות באירוע אחד. והיחס של הצלמים, הסבלנות, ההבנה, האיכות של הצילום, לדעת מתי להגיד מה ואיך להתנהל לאורך כל האירוע היו הרבה מעבר למה שציפינו וזה אחרי ההמלצות החמות שקיבלנו עליהם. מי שמבין שבסופו של דבר מה שנשאר מכל האירוע וההכנות זה הצילום, שישקיע ויקח אותם. הם אלופים.
 • Dana Klaiman
  30.11.2016
  למאמא (מתי ומארק) הגעתי דרך המלצה של חברה. ידענו שהם סופר מקצועיים וממש התלהבנו מהאלבומים באתר שלהם. מארק היה מדהים! מקצוען ויצירתי והיה לנו חיבור ממש טוב איתו. בכלל, הצלם מנהל את הלו"ז עד לקבלת הפנים ביום שהוא גם ככה לחוץ גם רגשית וגם מבחינת זמנים והוא היה מעבר לכל הציפיות! עד הרגע שיצאנו לצילומים, לא ממש ידענו איפה נצטלם בגלל מזג האוויר החורפי באותו היום. החלטנו על אזור מסוים אבל לא יותר מזה ובכל פעם שראינו מקום שאהבנו, עוד לפי שאותתנו לעצור מארק כבר היה מחוץ לרכב מוכן לצלם- הוא ממש הבין את הראש שלנו והתמונות יצאו פשוט מושלמות!

החתונות של מאמא צלמים

 • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
 • תנאי שימוש
 • ijoomla