ליאור רוטשטיין

 • פייסבוק
 • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ליאור רוטשטיין - מתעד דרך העדשה אני מתעד את ההתרגשות והשמחה של היום המיוחד הזה. כמי שהגיע כצלם הופעות ליאור שואף לייצר תמונות שמשקפות את הפאן הרגשי של של הארוע ושל האנשים אותם הוא מצלם. הוא קשוב מאוד והאינטרקציה האישית מולו נעימה ונינוחה.

הוא לוכד בעין המצלמה את הרגעים הקסומים מבלי להפריע להתרחשות עצמה, והוא בעצמו מתרגש עם האנשים על כל קליק של מצלמה ומהרגע שבו אתם מתקשרים להודות לו על התמונות שקיבלתם...
 
 

 

ליצירת קשר עם ליאור רוטשטיין : 052-405-9090

כלות כותבות

Powered By
 • Michal Rozman
  01.06.2017
  ליאור המקסים, תודה רבה על הסבלנות, הנחישות, התשוקה שלך לתפוס זוית טובה ומעניינת והעברת סיפור המסיבה שלנו בתמונות משגעות שממחישות את הכייף הגדול שהיה לכולנו.
 • Adi Barad
  19.05.2017
  ליאור היה מדהים וסבלני מהרגע הראשון. לכל אורך ההכנות עד החתונה הוא היה מאוד מקצועי ועזר לנו גם בתחומים שלא קשורים לצילום. ביום החתונה הוא הגיע עם אנרגיות אדירות, הבין בדיוק מה אנחנו רוצים וגרם לנו להרגיש הכי בנוח שאפשר. כמובן שהתמונות הורסות, הוא הצליח ממש לתפוס רגעים ושלח את התמונות ממש ממש מהר. אנחנו ממליצים בחום על ליאור, לא תתחרטו!
 • Paz Herling
  05.05.2017
  התחתנו במאי 2017 ושכרנו את שירותיו של ליאור רוטשטיין בעקבות המלצה מחבר. ליאור היה מקסים מהרגע הראשון! התקשורת איתו זרמה מאוד. בפגישה הראשונה בבית הקפה הצפנו אותו בשאלות והוא ענה בסבלנות רבה ועם חיוך :) לליאור מאוד חשוב היחס האישי. לדוגמה - הוא רצה שנכתוב לו את השמות של כל המשפחה כדי שיוכל לקרוא להם בשמם ביום האירוע. ליאור אף המליץ לנו על צלמת הוידאו פולי (ר' המלצה נפרדת) ושניהם ביחד עבדו בשיתוף פעולה מושלם והיו מאוד רגועים ומרגיעים. התחתנו ביום שישי בצהריים ולכן עניין הזמנים היה מאוד לחוץ. עשינו את צילומי החוץ ביפו, בסמוך למקום האירוע. ליאור היה בשליטה על הזמנים ולרגע לא נתן לנו להרגיש לחוצים. התמונות הגיעו תוך שבוע מיום החתונה (!) והיו נהדרות! הצבעים היו עזים, והופתענו לגלות שאנחנו יכולים להצטלם יפה, משהו שאנחנו מאוד לא רגילים אליו :) ממליצים מאוד על ליאור גם בגלל הייחודיות של התמונות (הוא לא ביים אותנו לרגע!), גם בגלל המקצועיות והאיכות של התוצרים, וגם בגלל היחס האישי והחם (אין לכם מושג כמה זה חשוב). תודה רבה!

החתונות של ליאור רוטשטיין

 • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
 • תנאי שימוש
 • ijoomla