לוז

 • פייסבוק
 • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
"כשאתם מתחתנים, ההנאה שלכם היא אחד הדברים שהופכים את היום המיוחד שלכם להרבה יותר בלתי נשכח – וגם את תמונות החתונה שלכם להרבה יותר מחמיאות -זוג מאושר הוא זוג יפה !״ ככה לוז בוחרים להציג את עצמם, וחשוב להם במיוחד ההנאה והאושר שלכם שישתקפו מבעד לתמונות.
 
הם מגיעים מרקע של אדריכלות ועיצוב, ומביאים את האסתטיקה והעקרונות של תחומים אלו לידי ביטוי בעבודות שלהם. החיבור בינהם לזוג ולסביבה שבה הם עובדים מביא אותם ליצור לכל זוג את הצילום האופייני לו, לוז מאמינים בהגדרת התוצר שלהם בכל חתונה מחדש.
 
מדובר עבורם לא רק באיכות התוצר, אלא גם על יצירת חווית החתונה הטובה ביותר עבור הזוגות. והם יתנו לכם את ההרגשה שזה זכות עבורם שבחרתם אותם להיות חלק מהיום המיוחד ביותר שלכם ובכך, התפקיד שלהם הוא לא רק לצלם תמונות יפות, אלא גם להפוך את היום שלכם להכי מוצלח שיש.
ליצירת קשר עם לוז : +972 73374 2148

כלות כותבות

Powered By
 • Shir Keren
  29.05.2017
  לוז מהממים! עוד שהתארסנו היה לנו ברור שהם יהיו הצלמים שלנו... והאמת היא שרק איתם נפגשנו כי לא היה צורך בעוד. מיוחדים, קשובים, מקצועיים ומוכשרים! ידענו שאנחנו בידיים טובות מההתחלה והכל הוכיח את עצמו. אביב ונועם דאגו לנו לאורך כל היום, ניהלו את הלוז והתחשבו במה שרצינו. מרוצים מאוד מאוד וממליצים בחום! הם הכי מיוחדים בארץ!
 • Chen Segal
  26.05.2017
  טוב, התמונות עוד לא הגיעו - רק טיזר מושלם שעשה טעם של עוד, אבל אין ספק שלוז היו ה-ספק שסמכתי עליו בעיניים עצומות. שמם הולך לפניהם והסגנון והסטייל ניכרים בכל פיקסל ופיקסל של העבודות שלהם. מעבר לכשרון האדיר, הם גם מצחיקים, כיפיים, מרגיעים ומנהלים לך את לוח הזמנים של יום הצילום כמו שאף מנהל אירוע לא יכול לעשות :) המלצה חמה חמה חמה רותחת!
 • Tamar Hannah Shtaierman
  26.05.2017
  צלמים מוכשרים יש בשפע. אבל מה שחשוב עבורנו והיה קשה למצוא הוא צילום עם טביעת יד אישית, משהו מיוחד ולא אותו ״שטאנץ״ כמו כולם:) ממש רצינו להמנע מתמונות קיטשיות ובנאליות. בזכות שי ויניב המעולים(!) הייתה לנו חוויה נעימה, זורמת, ומלאת אמון. והתוצאות מדברות בעד עצמן. ממליצים בחום!!!!!!!

החתונות של לוז

 • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
 • תנאי שימוש
 • ijoomla