לוז

 • פייסבוק
 • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
"כשאתם מתחתנים, ההנאה שלכם היא אחד הדברים שהופכים את היום המיוחד שלכם להרבה יותר בלתי נשכח – וגם את תמונות החתונה שלכם להרבה יותר מחמיאות -זוג מאושר הוא זוג יפה !״ ככה לוז בוחרים להציג את עצמם, וחשוב להם במיוחד ההנאה והאושר שלכם שישתקפו מבעד לתמונות.
 
הם מגיעים מרקע של אדריכלות ועיצוב, ומביאים את האסתטיקה והעקרונות של תחומים אלו לידי ביטוי בעבודות שלהם. החיבור בינהם לזוג ולסביבה שבה הם עובדים מביא אותם ליצור לכל זוג את הצילום האופייני לו, לוז מאמינים בהגדרת התוצר שלהם בכל חתונה מחדש.
 
מדובר עבורם לא רק באיכות התוצר, אלא גם על יצירת חווית החתונה הטובה ביותר עבור הזוגות. והם יתנו לכם את ההרגשה שזה זכות עבורם שבחרתם אותם להיות חלק מהיום המיוחד ביותר שלכם ובכך, התפקיד שלהם הוא לא רק לצלם תמונות יפות, אלא גם להפוך את היום שלכם להכי מוצלח שיש.
ליצירת קשר עם לוז : +972 73374 2148

כלות כותבות

Powered By
 • Inbar Kirshner Poznanski
  19.09.2017
  קודם כל אביב ויניב היו מקסימים במהלך היום! מקצועיים מאוד אבל שומרים על אווירה כייפית ומצחיקה מה שמאוד חשוב בעיקר בשלב ההכנות והצילומי חוץ שהיינו קצת לחוצים. התמונות יצאו מהממות והשירות סופר מקצועי! תודה!!
 • Inbar Levy
  14.09.2017
  וואו... מאיפה להתחיל. קודם כל היה לנו פשוט מהמם! שי אזולאי כל כך מקצועי עם כישרון אדיר ויודע בכל לוקיישן להוציא את הטוב ביותר! הוא היה רגוע ונעים, סבלני מאוד כלפינו וכמובן כלפי האורחים והייתה לנו פשוט חוויה מדהימה ביחד! היה גם כיף ומצחיק שזה לא פחות חשוב, במיוחד ברגעי הלחץ. בקיצור נהנינו מכל רגע!! יום אחרי כבר קיבלנו כמה תמונות טיזר מדהימות אחת אחת שעושות בהחלט טעם של עוד :) החוויות תמיד יישארו בליבנו אבל התמונות יישארו לנצח וזה הספק הכי חשוב שא-ס-ו-ר להתפשר עליו. כל תמונה נראית כאילו יצאה מקטלוג!! הנוף האורבני, מבנים מיוחדים, בשילוב הידע המקצועי, הניסיון, כל אלו פשוט הביאו לתוצאה מושלמת וסופר ייחודית. ממליצה בחום!! שי היקר והמקסים שוב תודה רבה על הכל!! אין עליך :) אוהבים דור וענבר
 • Linor Skutelsky
  20.08.2017
  תקתקנים, מדוייקים, יודעים את העבודה שלהם

החתונות של לוז

 • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
 • תנאי שימוש
 • ijoomla