לוז

 • פייסבוק
 • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
"כשאתם מתחתנים, ההנאה שלכם היא אחד הדברים שהופכים את היום המיוחד שלכם להרבה יותר בלתי נשכח – וגם את תמונות החתונה שלכם להרבה יותר מחמיאות -זוג מאושר הוא זוג יפה !״ ככה לוז בוחרים להציג את עצמם, וחשוב להם במיוחד ההנאה והאושר שלכם שישתקפו מבעד לתמונות.
 
הם מגיעים מרקע של אדריכלות ועיצוב, ומביאים את האסתטיקה והעקרונות של תחומים אלו לידי ביטוי בעבודות שלהם. החיבור בינהם לזוג ולסביבה שבה הם עובדים מביא אותם ליצור לכל זוג את הצילום האופייני לו, לוז מאמינים בהגדרת התוצר שלהם בכל חתונה מחדש.
 
מדובר עבורם לא רק באיכות התוצר, אלא גם על יצירת חווית החתונה הטובה ביותר עבור הזוגות. והם יתנו לכם את ההרגשה שזה זכות עבורם שבחרתם אותם להיות חלק מהיום המיוחד ביותר שלכם ובכך, התפקיד שלהם הוא לא רק לצלם תמונות יפות, אלא גם להפוך את היום שלכם להכי מוצלח שיש.
ליצירת קשר עם לוז : +972 73374 2148

כלות כותבות

Powered By
 • Tom Sol Ben-Hayoun
  07.07.2017
  מיד בפגישה עם שי ידענו, שלא נמצא צוות מוכשר ומקצוען כמו הצוות של Luz. כישרון ויצירתיות שמגיעים לכדי התמונה המושלמת. נהננו מהנוכחות הצלמים משלב האירגונים, החופה, הארוחה המסיבה והאפטר המשוגע!! חוויה שלא היתה שלמה בלעדיהם!
 • Essi Alon
  16.06.2017
  זה הזמן להודות אביב ויניב ולכל צוות לוז המוכשרים, המצחיקים, האדירים והמקסימים! ברגע שנתקלנו בתמונות של לוז הרגשנו שיש פה משהו אחר, שונה, מיוחד וקסום. הסגנון האדריכלי, הנקי, נוטף הסטייל והאסתטיקה כבש אותנו מיד. אח"כ, בפגישה הראשונה עם יניב גילינו גם עד כמה לוז היא חברה סופר מקצועית, נעימה ומסודרת. יניב היה זמין לכל השאלות והתהיות שעלו במהלך הדרך ולקראת החתונה אביב התקשר לקבוע את הלו"ז של יום האירוע (מה שהתברר אח"כ כשחשוב מאין כמוהו ולא יודעת איך היינו מסתדרים בלעדיו, במיוחד בחתונת שישי צהריים). אביב גם קשוב לכל הבקשות שלי בנוגע לסגנון וללוקיישן ושיתף פעולה עם כל מה שביקשתי ושאלתי. ביום החתונה, הם נכנסו לחדר ישר עם צחוקים ואנרגיות של פאן ויחד עם זאת דייקו בלו''ז ושמרו עלינו מפני בזבוזי זמן. לא היה לי ספק בקשר ליכולות הצילומיות, אבל גם בכל מה שקשור להתנהלות ביום עצמו, הם הוכיחו את עצמם מעל ומעבר. דאגו שנשתה מספיק (חשוב כשמדובר על כלה בהריון :)), שלא יהיה חם מדי, שיהיה צחוקים ושלא נתעייף ושהכלה תהיה מרוצה מהתמנות ומהסגנון. היו לנו קצת חששות מהצילומי זוגיות, שלא נרגיש בנוח ואולי נתפדח ושיהיה ארוך ומתיש אבל אביב ויניב דאגו לשמור על אווירה רגועה וקלילה, ויחד עם זאת סופר מקצועית, לא ביימו אותנו יותר מדי וכיוונו איפה שצריך וגם לא מרחו את הזמן ותקתקו הכל בזמנים ובצורה יעילה ומסודרת. הטיזר הגיע אלינו כמה ימים אחרי החתונה וכמובן שהכל נראה מהמםםםםםםםםםםם! מחכים בקוצר רוח לכל התמונות אבל בנתיים רצינו באמת להגיד לכם הכי תודה בעולם ושאנחנו שמחים שליוותם אותנו ביום החתונה, הייתם מושלמים! אוהבים, אסי ומיקי.
 • Yafit Atia
  12.06.2017
  אל לוז הגענו לאחר חיפושים מתישים אחר סגנון צילום שנוכל להתחבר אליו וברגע שראינו את הסגנון של לוז ידענו שאפשר להפסיק עם החיפושים. הסגנון הייחודי, היכולת לתפוס רגעים מיוחדים ומרגשים עשו את העבודה וכבשו אותנו. אביב ושי היו הצלמים שליוו אותנו והם היו פשוט מדהימים! האווירה הייתה מושלמת, הם פשוט הגיעו עם אנרגיות טובות וכל זאת בזמן שהם שומרים על מקצועיות לאורך כל היום! וזה היה יום ארוך.. התמונות שהגיעו אלינו פשוט מדהימות הם הנציחו את היום הזה בדיוק כפי שרצינו. תודה ענקית!! קובי ויפית 12.6.17

החתונות של לוז

 • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
 • תנאי שימוש
 • ijoomla