איגור לובנסקי

 • https://www.instagram.com/igor_lubenski/
 • פייסבוק
 • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
איגור רכש את המצלמה הראשונה שלו בגיל 13 - הוא מספר שנמשך לצילום מגיל צעיר - במיוחד לצילום רחוב וצילום דוקומנטרי כאשר החל לעסוק בתחום החתונות, היה לו ברור שבסגנון העבודה שלו הוא ישלב וישים דגש על אלמנטים דוקומנטריים – כשתמיד חשוב לו להיות שם כדי לתעד ולתפוס את המתרחש מזווית הראייה שלו כצלם דוקומנטרי ולא כבמאי. גם עם איגור תמצאו שכימיה טובה בינכם לבינו היא שם הסיפור ואווירה נעימה זהו המתכון המנצח לחווית חתונה מושלמת. בלי מחסומים, תרגישו הכי נינוחים שאפשר ונותנים לאיגור לתפוס את הרגעים הקסומים שלכם.
ליצירת קשר עם איגור לובנסקי : 054-733-8682

כלות כותבות

Powered By
 • Shir Shternhall Vaks
  25.04.2017
  ללא ספק, אחת הבחירות הכי טובות שלנו לחתונה! איגור ליווה אותנו ברגעים הכי פרטיים ומרגשים שלנו והשאיר לנו זיכרון מושלם מהם. עם יםםם של כישרון, יצירתיות, מקצועיות וקסם - איגור הצליח לספר את הסיפור שלנו באופן מדויק. יש משהו באיגור שמשדר נינוחות וצניעות , יש לו את היכולת להיות נוכח ובלתי מורגש בו זמנית - וזה הדברים הקטנים שעושים את כל ההבדל! הוא מצליח לתפוס את הרגעים הכי יפים ואמיתיים שלנו ושל האנשים האהובים עלינו ומתעד את זה בצורה הכי אותנטית וקסומה. בתור זוג שפחות מתחבר לצילומים, אנחנו סופר מרוצים מהתוצאה!! התמונות מדהימות ומתארות אותנו בצורה מדויקת ולגמריי מתעלות מעל כל הציפיות שלנו. מעבר להיותו צלם בחסד, הוא פשוט אדם מהמם שקל להתחבר אליו וליצירה שלו. ואם כל זה לא מספיק (ועדיין יש לכם התלבטות...) - אז גם קיבלנו את כ-ל התמונות ערוכות ומושלמות תוך פחות מ3 שבועות!!! אז איגור היקר שלנו- תודה שליווית אותנו, זרמת איתנו והשארת לנו את הזיכרון הכי טוב שיכולנו לבקש מהיום המאושר שלנו! שיר ושחר וקס :)
 • Ifat Breiner Eitan
  07.04.2017
  באיגור בחרנו מאוד מהר קודם כל ראינו כמה התמונות שהוא מייצר מיוחדות ואיזו תפיסה נהדרת יש לו, כשכל הצלמים האחרים שראינו ממרכזים ובנאליים, באיגור ראינו משהו מיוחד ושונה. כשפגשנו אותו שמחנו לראות שחוץ מהתמונות היפות מדובר בבן אדם מקסים, הוא נתן לנו תחושה שהוא איתנו ומבין את הראש שלנו וזה הדבר שהיה הכי חשוב לנו בשלב הראשון. מההתחלה הבנו שאנחנו בידיים טובות ומקצועיות והרגשנו נינוחים לאורך כל האירוע, בזכות היחס האדיב והמקצועי שלו. איגור נתן לנו שקט נפשי גם לאחר האירוע. מעבר לתוצאה הנהדרת, קיבלנו יחס אדיב לאורך כל הדרך ואנחנו מאמינים שזה מה שמגיע לכל אחד ביום המיוחד הזה. תודה שתיעדת את היום המיוחד שלנו :)
 • Alex Boyarov Amiel
  19.01.2017
  אל איגור הגענו אחרי שצילם את החתונה של אחותו של נדב. התרשמנו ממנו מאד וכן לא היה לנו ספק מי יהיה הצלם שלנו. איגור היה סבלני, אישי ומקצועי ונתן לנו את כל תשומת הלב - בין אם בפגישת ההיכרות ובין אם ביום החתונה. בצילומי החוץ ובאירוע עצמו הייתה חוויה מאוד חיובית והתוצאות היו מדהימות! ממליצים בחום לבחור באיגור.
 • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
 • תנאי שימוש
 • ijoomla