בית על הים

 • פייסבוק
 • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
ליצירת קשר עם בית על הים : 03-7174666

כלות כותבות

Powered By
 • Nofar Bar
  11.09.2017
  ברגע שסגרנו בבית על הים הבנו שאנחנו בידיים טובות! מהרגע הראשון קיבלנו שירות ברמה הכי גבוהה שיש. המקום באמת מושלם מכל הבחינות. קיבלנו כ״כ הרבה מחמאות על המקום, האוכל, השירות של המלצרים והברמנים! סתיו מנהלת האירוע התותחית שלנו נתנה לנו ולמשפחות שלנו להיות בראש שקט ביום מיוחד שכזה ופשוט רק להנות מהרגע! היה באמת מושלם, אין מילה אחרת שתתאר את זה :) תודה!!!!!
 • Rotem Ekon
  04.09.2017
  מאיפה להתחיל? לא סתם אתם בטופ של הטופ! בפעם הראשונה שהגענו לראות את האולם, הרגשנו שזה זה! נתחיל במראה המרהיב של המקום- קומת הגג שעוצרת נשימה למול הים, הרהיטים המדהימים שמשתלבים בצורה מושלמת, האולם עצמו שמעוצב בצורה כל כך מוקפדת ומדהימה!. קייטרינג מזל טלה- מדבר בעד עצמו! א י ן אוכל כזה, הגשה כזו, שירות מדהים כזה! המחמאות שקיבלנו על האוכל והשירות היו בלתי פוסקות!. צוות בית על הים- אביב קיבלה אותנו לראשונה, שירותית, בטוחה במוצר שהיא מוכרת ובצדק!!! זמינה תמיד לכל שאלה, פשוט תודה! נמשיך עם בנות המשרד המקסימות- שירותיות, חייכניות, סבלניות, תמיד מקבלות את הזוגות והמשפחה בסבר פנים יפות, פשוט נהננו לשבת ולהמתין לפגישות שלנו בחברה שלהן. והאחרונה חביבה- סתיו מנהלת האירוע האלופה שלנו! אין מילים! תקתקה הכל מהפרט הכי הכי קטן ועד להכי גדול, הפגישות איתה תמיד מנוהלות בכיף וברוגע, באירוע עצמו היא פשוט דאגה לנו בכל שנייה, אם זה לאכול, לשתות, לקחת נשימה עמוקה, להזכיר לנו להשתחרר ולהנות, הכל פשוט תקתק ברמה הכי גבוהה שיש וכל האורחים הרגישו את זה! הרגשנו שאנחנו בידיים טובות וכך היה. זו פשוט זכייה שאת מנהלת האירוע! תודה תודה תודה לך! באשר ליחס שאתם נותנים לספקים, לא סתם כל ספק ששמע שאנחנו מתחתנים בבית על הים נשם לרווחה וחיכה רק להגיע כבר לאירוע! כמו כן, גם הבר תקתק בצורה מעולה! כל צוות הברמנים והמלצרים פשוט אנשים אחד אחד- מנומסים, ייצוגיים, סבלניים, נחמדים, משהו שלא רואים כמעט באולמות בארץ! פשוט זכייה! תודה לכם על אירוע מהמם שהתנהל בדיוק כפי שדמיינו, לא יכולנו לבקש יותר טוב מזה! אתם מדהימים מדהימים והלוואי ויכולנו להתחתן עוד אלף פעם כדי להנות מהחוויה המדהימה שאתם מאפשרים. אוהבים אתכם מאוד מאוד- איתמר ורותם ניצן, 4.9.17.
 • Yarden Nashalsky
  24.08.2017
  בית על הים הוא המקום המושלם לאירועים של עד 400 איש. באירוע שלנו נכחו כ300 אורחים, והיה מדויק להפליא. התגובות שקיבלנו כללו את האוכל הטעים והחם שהגיע לשולחנות במידת עשייה מדויקת, את השירות הנעים והאפקטיבי של צוות הבר והמלצרים. ומאוד חשוב- נתנו לנו להרגיש כמו מלכים ביום החשוב בחיינו- דאגו לנו בכל רגע נתון לכל צורך ועניין. תודה רבה לצור המקסים, לחן שהייתה לצידנו באופן אישי, ולכל הצוות המוכשר! אוהבים!!

החתונות של בית על הים

 • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
 • תנאי שימוש
 • ijoomla