מור ז'יבליק

 • פייסבוק
 • This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

האני מאמין של מור הוא עשיה ויצירה המשולבים תמידית עם צרכי הלקוחה, הקשבה, עירנות ואינטואיציה. מור השתתפה הלא מעט הפקות מקוריות שלנו והתחברנו אליה מאוד גם מבחינת המקצועיות שלה והדיוק שלה כלפי קונספט. היא מישהי שקל מאוד להתחבר אליה גם בפן החברי, דבר שהוא מאסט בבחירת מאפרת - שצריכה להבין מי יושבת מולה ולאפר לפי הצרכים והאופי של כל אחת. בשוטף מור מלמדת תכנים ואיפור מקצועי, שיעורים והדרכות פרטיות ובחברות גדולות ונותנת ייעוץ והכוונה בתחום האיפור. 

 

 
ליצירת קשר עם מור ז'יבליק : 053-823-7023

כלות כותבות

Powered By
 • Eden Harari
  15.06.2017
  למור הגעתי לאחר שהיא איפרה את אחותי לפני 5 שנים בחתונה שלה כבר אז ידעתי שמור היא זאת שתאפר אותי לפני שנה שהחלטנו שאנחנו מתחתנים מור הייתה בין הספקים הראשונה שסגרתי איתו כדי לשריין אותה כישרון כמו שלה לא רואים בכל מקום , בחורה שיודעת לאפר לעשות הצללות כמו שצריך לא מעמיסה באיפור היא רואה את התמונה כולה כבר בראש לפני שהיא מתחילה לאפר. כל הערב הזעתי בטירוף בכל זאת קיץ ועדיין האיפור לא זז מילמטר שרד אפילו כמה שעות שינה , מור אלופה בין המאפרים הבודדים בארץ.
 • Tom Fridlis
  14.06.2017
  על מור המהממת שמעתי מחברה, כבר מהפגישה הראשונה התאהבתי, מדובר בבחורה אנרגטית, סבלנית, סופר חמודה ומקצועית!!! היה לנו חיבור מהשניה הראשונה. לאורך כל ההתארגנות ביום החתונה מור היתה הכי כיפית בעולם והכי מקצועית תוך כדי, פחדתי נורא משום שאינני מתאפרת בדרך כלל ומור ידעה בדיוק איך להתאים לי את האיפור שיראה עדין וטבעי! קיבלת המון המון מחמאות והאיפור לא זז עד לסוף הערב! אין עליך מור, תודה!
 • Shiri Azar
  13.06.2017
  מור איפרה את אחותי ואותי בחתונה של אחותי לפני עשר שנים. זכרתי שהיא מדהימה - לא זכרתי עד כמה! הגיעה בזמן עם אנרגיות מטורפות והכניסה אווירה קלילה ושמחה. מור התאימה לי את האיפור בצורה מושלמת והתוצאה הייתה מדהימה. האיפור היה בדיוק כמו שחלמתי שיהיה - מושלם! בשעה 2 בלילה האיפור היה בדיוק כפי שהיה בצהרים. קיבלתי אינסוף מחמאות לאורך כל האירוע ועד עכשיו. אין ספק שמור הייתה הבחירה המושלמת שעשיתי בחתונה (וכמובן בעלי...).

החתונות של מור ז'יבליק

 • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
 • תנאי שימוש
 • ijoomla