אהבה היא קסם

כשאומרים שלעולם אין לדעת מאיפה תגיע האהבה מתכוונים לסיפורי אהבה כמו של איב ודניאל. אחרי שסיימה את הלימודים בניו-ג׳רסי, הגיעה איב לירושלים ללמוד. בחג הפסח נסעה עם משפחתה לקיבוץ בצפון ושם הכירה במקרה ״חייל - בשם דניאל״... אותו חייל הציעה לה לצאת איתו, היא מבחינתה חשבה שיהיה כיף ובטח יהיו עוד חבר׳ה ישראלים-נחמדים לבלות איתם. מה שהיא לא ידעה שהדייט הזה יוביל למערכת יחסים ארוכה של ארבע שנים, בה הם מתנהלים בקשר ארוך-מרחק, ארה״ב ישראל. אחרי ארבע שנים כאלו שהיו בהם תקופות של חמישה חודשים שלא התראו בכלל, איב עשתה עלייה לישראל, הם התארסו ואת החתונה המהממת שלהם אנחנו משתפים איתכם היום...

 

ED 1 of 97

 

ED 4 of 97

 

ED 7 of 97

 

ED 10 of 97

 

ED 16 of 97

 

ED 20 of 97

 

ED 23 of 97

במהלך ארבע השנים בהם היו בקשר ממרחק גדול וניפגשו ממש מעט, הם מספרים שידעו שכשיחיו יחד - הם יעריכו כל רגע שלהם אחד ליד השנייה. וכך הם מרגישים עכשיו.

ED 25 of 97

 

ED 29 of 97

 

ED 33 of 97

 

ED 39 of 97

אנחנו באופן אישי עפנו על השמלות המושלמות של הבנות, שליוו את איב במהלך היום ובחתונה, כל הגלאם הזה נתן נופך כל כך מרשים לצילומים ולאווירה כולה. הגברים גם הם נתנו פייט רציני לבנות בחליפות תואמות ופפיונים. לגמרי לגזור ולשמור!

ED 52 of 97

 

ED 50 of 97

 

ED 53 of 97

 

ED 55 of 97

איב ודניאל היו מאורסים במשך 9 חודשים. לאיב היה חשוב במיוחד לערבב סגנון אמריקאי, עם תחושת הראסטיק (שאנחנו כל כך מאוהבים בה גם כאן), יחד עם סגנון ישראלי. המקום שבו התחתנו נקרא- ״בוסתן אבו-גוש״. שניהם רצו להתחתן בחתונת חוץ והיה להם חשוב שיהיה נוף מרהיב. הם לקחו מארגנת חתונות, שתדאג לכל הפרטים הקטנים מההליכה לחופה ועד לתלייה של נרות על העצים... האוירה הדתית הקסומה באויר הקסום של ירושלים נותנים הרגשה של אהבה שורשית - בין בני הזוג ובין במקום בו הם החליטו לחיות. סיפור האהבה שלהם  והעלייה של איב לארץ, ריגשו אותנו במיוחד.

ED 59 of 97

 

ED 70 of 97

 

ED 63 of 97

 

ED 72 of 97

 

ED 76 of 97

 

ED 77 of 97

 

ED 95 of 97

 

ED 92 of 97

 

ED 93 of 97

על בחירת הספקים הם מספרים היה להם חשוב לשים דגש על ספקים מובחרים כשלצילום הייתה חשיבות גדולה במיוחד. הם בחרו במאמא אחרי שכבר ניפגשו עם לא מעט צלמים והתאהבו בעבודה שלהם... 

והטיפ שלהם עבורכן הוא כמובן להנות - מדובר ביום אחד - תעשו אותו ליום מאושר...

 

קרדיטים:

 

צילום: מאמא צלמים

צילום וידאו: Luca Seres Videography & Editing

לוקיישן: Bustan Abu Ghosh, Jerusalem בוסתן אבו גוש - גן אירועים

קייטרינג: בוסתן אבו-גוש

הפקה: Yonina Cohen, Yonina Events

שיער: Leah Neppe

איפור: Esther Josezef

שמלה: Casablanca Bridal & שרי בן דב - מעצבת שמלות כלה

נעלי כלה: David’s Bridal

תכשיטים: בוטיק קטן בג׳רזי

פרחי היסמין: פרחים לאורחים

  • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
  • תנאי שימוש
  • ijoomla