אודות דווצ’קה

דווצ’קה, בלוג מגזיני העוסק בעולם המופלא של החתונות

בעזרת דווצ’קה תגלו שתכנון החתונה יכול להיות חוויה מהנה, ייחודית ומספקת. דווצ’קה אוהבת אומנות, צילום, יצירתיות ועיסוקה העיקרי הוא העולם המופלא של החתונות. בין אם הרגע התארסת, מתכננים חתונה, מחפשת ספקים מקצועיים בתחום, חובבי חתונות, בלוגרים עמיתים או אוהבי צילום ועיצוב בטוח תמצאו אצל דווצ’קה השראה!

דווצ’קה מתעדכנת מדי יום בתוכן ייחודי ואיכותי, החל מגלריות השראה מלאות בצילומים יפייפים, סרטי וידאו מקוריים, הדרכות DIY, הפקות אופנה, טרנדים, טיפים, עיצוב, רעיונות מקוריים וכמובן עד לדבר האמיתי הזוגות של דווצ’קה והחתונות המדהימות שלהם.

תוכלו להצטרף לחברים של דווצ’קה ולבנות לוחות השראה משלכן שיעזרו לכן בתכנון החתונה ואפילו להזמין את “דווצ’קה” לבקר אצלכם ב” דווצ’קה באה לבקר”, דווצ’קה תצלם את ההיילטס מהאירוע, תספר על כך לשאר הקוראות שלה ואתן תוכלו לקבל עוד קצת תמונות מ”השטח” היישר מהבלוג לאלבום החתונה.

חשוב לדווצ’קה שהספקים שהיא מציעה לכן יהיו כאלו שהיא מכירה וסומכת עליהם שיתנו את ליבם בשבילכן ביום המיוחד. לכן היא מציעה את ה- “טופ 10 ” שלה. עד 10 ספקים בכל קטגוריה שהם האהבות של דווצ’קה ואתן מוזמנות להפוך אותם לאהבות שלכן!

כתבו לדווצ’קה בכל שאלה והתייעצות היא כאן בשבילכן.

  • כל הזכויות שמורות לדווצ’קה
  • תנאי שימוש
  • ijoomla